13
nov

Glimrende innsats fra klubben vår på Høstskvetten i helga, vi var i Åstveithallen med ca 25 svømmere begge dager.Med 105 personlige rekorder,74 medaljer og 2 klubbrekorder ,må dette sies å være en av de bedre stevnene vi har vært på. Mange gode resultat fra flere svømmere, Sivert Leikvoll med klubbrekord på 100m fri og 25m rygg og kun ca ett sekund fra 100m medley rekorden ( rekord fra 1995!! ) Og veldig god svømming fra vår yngste som var med, 8-10 åringer. Vilde Tennfjord med meget gode tider, hadde holdt til pallen i flere øvelser hvis det hadde vært premiering i den klassen.( 2002 ) Ser ut til at mange har trent godt i høst, nå er det julestevne på Radøy 2. desember som er igjen av stevne i år. Husk påmelding.

Resultater Høstskvetten 2012 lørdag

Resultater Høstskvetten 2012 søndag


Legg igjen en kommentar