Da var vi ferdig med vårens svømmestevner, siste uka har vi vært på 2 stevner. Vårskvetten i Åstveihallen og Arna Sprinten på Garnes. Vår klubb hadde med 17 svømmere på hvert av stevnene, begge stevnene var med dommere.

Vi hevdet oss godt og fekk mange gode plasseringer og premier med oss heim. Våre yngst svømmere på disse stevnene var 11 år. Tok denne utfordringen veldig bra, Frode Vilkensen med seier på 50m fri og Lars G Fonnes ,bronse på 50m bryst i Arna. Elias Tresvik og Lars G Fonnes med hver sin bronse i Åstveithallen på henholdsvis 50m bryst og 100m fri.

Våre andre svømmere som tok premie var: Kjetil Leknes, Henrik Sundsbø, Michelle Knarvik, Kristian Lerøy, Sivert Leikvoll, Eva B Hjellvik, Oda M Ese,  Nikolas Bentzen, Ida G Fonnes og Henrik Brygger.

Vårskvetten 2011 Resultater

Resultatlistene Arna Sprinten


Legg igjen en kommentar